Zalety druku cyfrowego

etykiety samoprzylepneDruk cyfrowy dostępny jest w tych punktach ksero, które obsługują wykonywanie druku cyfrowego.
Wykonanie takiego druku jest bardzo wygodne zwłaszcza dla osób zapracowanych, ale dobrze znających się na komputerze, ponieważ mogą one przesyłać zlecenia na druk drogą internetową. Dzięki temu nie muszą stać w kolejkach do ksero, a pracownicy drukarni mogą lepiej zaplanować sobie tryb wykonywania zleceń. Zaletą druku cyfrowego jest fakt, że jest on drukiem o dobrej jakości, na którym bardzo dobrze prezentują się wszystkie kolory, a wydrukowane słowa są jeszcze bardziej wyraźne niż na zwykłym druku.
Dlatego zlecenia na druk cyfrowy są tworzone bardzo często przez pracowników różnych firm oraz przez organizatorów różnych koncertów.

Gdzie sprawdza się druk cyfrowy

Druk cyfrowy ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymaga się dużej jakości przy niskim nakładzie.

Czyli generalnie tam, gdzie offset jest zbyt drogi w stosunku do samej wartości druku.

Materiały na konferencje, niskie nakłady materiałów reklamowych, materiały biznesowe oraz raporty. Różnica w cenie pomiędzy tymi technologiami jest taka, że proces przygotowania do druku maszyny offsetowej jest bardzo długi i kosztowny, jednak raz ustawiona może wykonać bardzo dużo kopii w bardzo wysokiej jakości, dlatego cena za pojedynczy druk w offsecie jest tym mniejsza im większy jest nakład.

Etykiety na alkohol

etykiety samoprzylepne Etykiety naklejane lub nanoszone na różne opakowania spełniają bardzo ważne funkcje.
Informują one potencjalnych klientów o cenach produktów, nad kupnem których się zastanawiają oraz o ich najważniejszych cechach.

Wśród takich etykiet można wyróżnić etykiety na różnego rodzaju butelki oraz etykiety na alkohol.

Zadaniem takich etykiet jest zwrócenie uwagi klientów sklepu na konkretny napój dostępny w sprzedaży.

Poza tym etykiety są nanoszone na różne opakowania spożywcze, zdarza się, że klienci dokonują zakupu tych produktów, które posiadają bardziej rzucające się w oczy etykiety.
W sklepach znajduje się także wiele innych etykiet, nanoszonych nie tylko na konkretne opakowania spożywcze, ale również umieszczanych w widocznych miejscach sklepu..

Widok do druku:

etykiety samoprzylepne